Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale zakupów - junior buyer – branża odzieżowa

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Asystent
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem rajstop, bielizny i odzieży typu home wear. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych i modowych produktów. Prowadzimy sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Nasze produkty spotykają się z uznaniem klientów i ekspertów z branży fashion.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
    region: woj. łódzkie

    OBOWIĄZKI

    • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz dokumentacji handlowej w j. angielskim.
    • składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem oraz według wytycznych
    • wsparcie kupców w bieżących zadaniach
    • współprowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
    • nadzorowanie kontroli jakości zamawianego towaru,
    • nadzór nad dokumentacją zakupową
    • bieżąca analiza stanów magazynowych oraz rotacji (według asortymentu)

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość programów Excel i Word
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do ewentualnych wyjazdów zagranicznych
    • mile widziane zainteresowanie modą i branżą odzieżową

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • realny wpływ na współtworzenie kolekcji
    • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzkiej 27/29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.