Asystent w Dziale Zamówień i Logistyki

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Asystent
  • 03.01.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko
ASYSTENT W DZIALE ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • analiza przepływu towarów i składanie zamówień
  • nadzór nad opakowaniami produktów
  • kontrola jakości produktów
  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • obsługa dokumentacji dostaw i wysyłek
  • uczestniczenie w procesie reklamacji
  • rozliczanie usług transportowych
  • doskonalenie procesów magazynowych
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • język angielski (wykorzystywany w codziennej pracy)
  • łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, operatywność i odpowiedzialność
  • umiejętność posługiwania się komputerem, programami biurowymi, narzędziami internetowymi
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej lub magazynowej
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce i analizie przepływów towarowych
  • umowę o pracę

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)