Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Zamówień i Logistyki

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Asystent
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko
    ASYSTENT W DZIALE ZAMÓWIEŃ I LOGISTYKI
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • analiza przepływu towarów i składanie zamówień
    • nadzór nad opakowaniami produktów
    • kontrola jakości produktów
    • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
    • dbanie o jakość i terminowość realizowanych zleceń
    • obsługa dokumentacji dostaw i wysyłek
    • uczestniczenie w procesie reklamacji
    • rozliczanie usług transportowych
    • doskonalenie procesów magazynowych
    • przygotowywanie raportów

    Wymagania:

    • język angielski (wykorzystywany w codziennej pracy)
    • łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, operatywność i odpowiedzialność
    • umiejętność posługiwania się komputerem, programami biurowymi, narzędziami internetowymi
    • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej lub magazynowej
    • prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    • praca w międzynarodowym środowisku
    • możliwość zdobycia doświadczenia w logistyce i analizie przepływów towarowych
    • umowę o pracę

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
    przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)