Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystent w Dziale Zapewnienia Jakości

PZ Cormay S.A.O firmie

  • Marynin (pow. lubelski; gm. Konopnica)

    Marynin (pow. lubelski; gm. Konopnica), lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wyrobów do diagnostyki in vitro

  • Udział w procesie kontroli zmian

  • Rozwój istniejącego systemu jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek przyrodniczy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość pakietu MS Office(Word, Excel)

  • Znajomość wymagań norm ISO (9001, 13485) będzie dodatkowym atutem Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kontakt z j.angielskim w praktyce

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazna atmosfera pracy