Logo Pracuj.pl

Asystent w Działu Rozwoju i Zarządzania Produktami

Stella Pack S.A.O firmie

  • Lubartów
    Lubartów, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zarządzaniu podległym portfelem produktów (dostępność, jakość, eliminacja wad, optymalizacja dostaw, kosztów wytworzenia i opakowań, dokumentacja produktów, itd.),
  • poszukiwaniu innowacji oraz kreowaniem i wdrażaniem nowych produktów do oferty,
  • współpracy z obecnymi dostawcami i poszukiwaniu nowych,
  • tworzeniu strategii marketingowej wybranych grup produktów.

Nasze wymagania

  • liczyć, sprawnie posługując się MS Excel - analizować dane i wyciągać wnioski,
  • być na bieżąco z trendami rynkowymi, zauważać nowinki z potencjałem,
  • monitorować działania konkurencji,
  • nastwionej na rozwój własnych kompetencji,
  • samodzielnej, zaradnej, zorganizowanej,
  • otwartej na współpracę z działami Sprzedaży i Marketingu, by osiągać cele,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • masz prawo jazdy kat. B i potrafisz prowadzić auto osobowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy,
  • rzeczywistą możliwość rozwoju kompetencji i wdrażania własnych pomysłów,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów i opakowań z tworzyw sztucznych oraz produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Asystent w Działu Rozwoju i Zarządzania Produktami, Lubartów