Oferta pracy
Nr ref. AKZ – 2021/05
Pracodawca zastrzega sobie prawo do zakończenia procesu rekrutacyjnego przed powyżej podanym terminem. Prosimy w aplikacji dodać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Collegium Civitas (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Katedrze Zarządzania

Collegium Civitas

plac Defilad 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej i dydaktycznej w Uczelni

  • realizacja zadań organizacyjno – administracyjnych w ramach Katedry Zarządzania

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów magisterskich w obszarze nauk o zarządzaniu lub ekonomii

  • predyspozycja do prowadzenia zajęć dydaktycznych

  • gotowość do pogłębiania umiejętności dydaktycznych i naukowych

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

  • gotowość pełnego zaangażowania w życie Collegium Civitas oraz prace organizacyjne prowadzone w jednostkach uczelni

Mile widziane

  • wyniki naukowe (publikacje, wystąpienia konferencyjne, (z)realizowane granty)

  • zrealizowane dotychczas projekty i działania w obszarze nauki i edukacji wyższej

  • przedstawienie planowanego lub realizowanego projektu doktorskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę, pełną ambitnych zadań realizowanych w środowisku akademickim

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu – umowa o pracę

  • dogodną lokalizację w ścisłym centrum miasta (PKiN)

  • możliwość rozwoju zawodowego

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Zatrudnia światowej klasy ekspertów, specjalistów z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Przed absolwentami otwiera szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym dzięki porozumieniom z zagranicznymi uniwersytetami, współpracy z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów i organizacji pozarządowych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aplikacje zawierające CV prosimy przysyłać do 30 listopada 2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami (k/m).

Spotkania odbywać się będą w trybie online lub stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności w siedzibie Uczelni.