Asystent w Wydziale Dystrybucji Jednostek Uczestnictwa

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Konstruktorska 12A

Twoim głównym zadaniem będzie telefoniczna i bezpośrednia obsługa Klientów w zakresie dystrybucji jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • udzielanie informacji oraz przyjmowanie zleceń i dyspozycji Klientów
  • przygotowywanie raportów dla Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych,
  • Kontrola poprawności działania aplikacji do przyjmowania zleceń i dyspozycji, systemu IVR oraz aplikacji internetowej
  • zgłaszanie modyfikacji do obowiązujących procedur i instrukcji

Jesteś idealną Kandydatką/ idealnym Kandydatem, jeśli:

  • chcesz zdobyć doświadczenie w sektorze finansowym
  • wiesz w jaki sposób obsługiwać Klientów tak, by byli zadowoleni :-)
  • cechuje Cię odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • masz minimum średnie wykształcenie
  • jesteś w pełni dyspozycyjny/a i interesuje Cię praca w systemie zmianowym
  • praca zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Co możemy Ci zaoferować?

Szansa na zdobycie doświadczenia w branży finansowej
Stabilne
zatrudnienie
Pracę w zespole,
który chętnie dzieli się doświadczeniem
Dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe
Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów
Zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne)
Pracę od poniedziałku do piątku
Sekcje zainteresowań Pracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy