Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Zespole Analiz i Decyzji Kredytowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Detalicznych Decyzji Kredytowych
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DDD/AZA

    Główne zadania:

    • Weryfikacja kompletności dokumentacji do wniosków o udzielenie kredytu hipotecznego dla osób fizycznych
    • Wprowadzanie danych z dokumentacji kredytowej do systemów banku
    • Koordynowanie właściwego przepływu informacji poprzez zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów
    • Samodzielne wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów i informacji
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętność działania pod presją czasu
    • Umiejętność priorytetyzacji zadań
    • Możliwość podjęcia pracy w krótkim okresie czasu

    Oferujemy:

    • Umowę na czas określony
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv/

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom