Logo Pracuj.pl

Asystent w zespole audytu

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Orzycka 6

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • będziesz rozwijał wiedzę i umiejętności merytoryczne w gronie doświadczonych ekspertów,
  • będziesz miał okazję wykorzystać zdobyte dotychczas wykształcenie w praktyce,
  • będziesz miał okazję być częścią zespołów realizujących projekty z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług audytorskich,
  • zmierzysz swoje siły w sporządzaniu dokumentacji z czynności rewizji finansowej,
  • poznasz specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż i kultur organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem albo studentem (4 lub 5 roku) studiów ekonomicznych lub rachunkowości,
  • chcesz rozwijać się w kierunku sprawozdawczości, rachunkowości i finansów,
  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia i potrafisz wyciągać logiczne wnioski,
  • jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty, po prostu lubisz pracować zespołowo,
  • w dobrym stopniu posługujesz się narzędziami z pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim będzie Twoim dodatkowym atutem. Obsługujemy wielu Klientów z kapitałem zagranicznym i wraz z kolegami i koleżankami z innych firm należących do sieci PKF uczestniczymy w wielu międzynarodowych projektach.
  • Mile widziane są także Twoje wcześniejsze doświadczenia w pracy w audycie lub księgowości.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)

Etapy rekrutacji

1

Wysłanie aplikacji w języku polskim poprzez ''Aplikuj''

2

Weryfikacja CV oraz kontakt tylko z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

4

Informacja o statusie rekrutacji - końcowa decyzja

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 28 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu. Dołącz do nas i wspomóż realizację projektów.

Dołącz do nas

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV oraz list motywacyjny za pośrednictwem przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Aktualne oferty pracodawcy
AS/AWA/04/20

Asystent w zespole audytu, Orzycka 6, Warszawa