Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Zespole Obsługi Polis

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma będąca liderem w zakresie usług ubezpieczeniowych, wchodząca w skład międzynarodowej grupy brokerskiej Gras Savoye
    poszukuje studentów na stanowisko:

    ASYSTENT
    w Zespole Obsługi Polis

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr. ref. ASPZ/15

    Zadania na stanowisku:

    • Obsługa polis komunikacyjnych i majątkowych
    • Wprowadzanie danych do systemu związanych z zawartymi ubezpieczeniami
    • Udzielanie pisemnych i telefonicznych informacji na temat zawieranych umów ubezpieczenia
    • Ofertowanie ubezpieczeń Klientom Grupy Gras Savoye
    • Bieżąca aktualizacja wiedzy ubezpieczeniowej

    Profil kandydata:

    • Studenci studiów zaocznych (lub ostatnich lat studiów dziennych)
    • Minimum rok doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
    • Komunikatywność oraz umiejętności sprzedażowe
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (w tym zaawansowana znajomość MS Excel)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Zainteresowanie tematyką ubezpieczeniową
    • Doświadczenie z zakresu obsługi ubezpieczeniowej firm leasingowych lub dealerów samochodowych będzie dodatkowych atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
    • Możliwość zdobywania wiedzy z zakresu ubezpieczeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Aplikację prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości numeru referencyjnego (Nr. ref. ASPZ/15)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )