Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Zespole Podatków VAT

Saint-GobainO firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rejestrów VAT

  • Kontrola danych w rejestrach VAT z dokumentacją źródłową

  • Generowanie danych dla celów raportowania Intrastat i ich weryfikacja

  • Uzgadnianie rejestrów VAT do kont księgi głównej

  • Bieżące wsparcie zespołu VAT

Nasze wymagania

  • Status studenta kierunków ekonomicznych, finansowych

  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu (warunek niezbędny)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i gotowość do rozwijania się wspólnie z nami

To oferujemy

  • Kilkumiesięczne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w zgranym i doświadczonym zespole

  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej

  • Ambitne zadania, które pozwolą Ci przekuć wiedzę teoretyczną ze studiów na praktyczne działania

  • Naukę obsługi Workflow, SAP, MS Dynamics AX, MS Dynamics NAV w wybranych modułach

  • Możliwość używania języka obcego i nowych rozwiązań technologicznych, współpraca z klientami zagranicznymi

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w SSC międzynarodowej organizacji

  • Dla najlepszych – perspektywę rozwoju zawodowego w ramach SSC i Grupy Saint-Gobain

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • akcje well being

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

Centrum Usług Wspólnych Saint-Gobain jest częścią Grupy Saint-Gobain w Polsce, zorientowanym na obsługę korporacyjnych procesów biznesowych w dwóch obszarach: księgowo-podatkowym oraz usług informatycznych.

W ramach SSC Finance Poland prowadzimy pełną obsługę księgowo-podatkową dla Spółek Saint-Gobain w Polsce oraz biznesów na rynku skandynawskim, a jako SGTS Eastern Europe realizujemy usługi dla krajów Europy Wschodniej, związane z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej oraz wsparciem pracowników w używaniu technologii IT.

Dołącz do naszego zespołu!