Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Zespole Sprzedaży

FID sp. z o.o.

3 0104 900 brutto / mies.
  • Anielin 1, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Anielin 1

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem (prowadzenie całej ścieżki kontaktu z klientem inwestycyjnym, fliperem oraz indywidualnym),

  • Wsparcie działu sprzedaży (Tworzenie, edytowanie oraz analizowanie dokumentów dotyczących sprzedaży mieszkań; telefoniczne oraz mailowe umawianie spotkań),

  • Tworzenie ogłoszeń sprzedażowych (Kompletowanie informacji dotyczących nieruchomości oraz udostępnianie ich na platformie min. Otodom, odpowiadanie na zapytania klientów),

  • Ścisła współpraca z działem marketingu (koordynacja newsletterów dla inwestorów, wspólna praca nad materiałami marketingowymi),

  • Współpraca z działem administracji (updat’y dotyczący umów i płatności, kontakt z notariuszem),

  • Rozwijanie działu sprzedaży (usprawnianie procesów, tworzenie procedur, zgłaszanie i wdrażanie własnych pomysłów).

Nasze wymagania

  • Umiejętność słuchania drugiego człowieka,

  • Cierpliwość lub gotowość nauki miękkiej komunikacji w kryzysowych sytuacjach,

  • Pozytywne nastawienie – uśmiech podczas kontaktu z klientem,

  • Zainteresowanie rozwojem w dziale sprzedaży i nie tylko,

  • Otwartość na używanie nowych aplikacji,

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość pakietu MS Office/Google Workspace,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Rozwój szybki jak Speedy Gonzales,

  • Praktyczne szkolenia podnoszące kompetencje (uczymy się od najlepszych z Europy i USA),

  • Najbardziej pozytywną atmosferę pracy, jaką możesz sobie wyobrazić,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy,

  • Wynagrodzenie zmieniające się wraz z Twoimi umiejętnościami.

O nas

Dlaczego będzie nam się dobrze współpracować?

Mamy własną konstytucję wartości, którą kierujemy się podczas codziennych zajęć.

Przeczytaj ją tutaj. -> https://www.fidgroup.pl/wp-content/uploads/2021/12/Po-co-istnieje-nasza-firma.pdf

W skrócie?

Stawiamy na najlepszą atmosferę pracy, bezpośrednią komunikację i robienie rzeczy niemożliwych na pierwszy rzut oka.

Tak, zgadza się trafiłeś na wyjątkową firmę.

O FID Group

Jesteśmy grupą wybitnych ludzi łączących najważniejsze kompetencje z branży nieruchomości. Naszą misją jest tworzenie pięknych ponadczasowych rzeczy, które mają bezpośredni wpływ na otoczenie i ludzi, czyli nas wszystkich.

Z pasji nadajemy nowe życie wszelakim budynkom skupiając się głównie na tych z duszą, czyli kamienicach – Sprawdź Realizacje. https://www.fidgroup.pl/realizacje/

Każdy realizowany przez nas projekt jest inny.