Oferta pracy

Asystent w zespole Szkoleń

CridoO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Jeśli interesujesz się szkoleniami, masz doświadczenie w tym zakresie i chciałbyś / chciałabyś współtworzyć jedną z najnowszych linii biznesowych Crido Szkolenia – aplikuj do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • obsługa administracyjna oraz logistyczna organizowanych szkoleń w szczególności:
    • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, certyfikatów i ankiet
    • tworzenie list uczestników
    • rezerwacja sal konferencyjnych i hoteli
    • przygotowanie sal przed szkoleniem
    • rejestracja uczestników
    • bieżąca obsługa uczestników podczas szkolenia
    • nadzór nad cateringiem
  • przygotowania raportów ze zrealizowanych szkoleń
  • rozliczanie szkoleń
  • analiza wyników ankiet ewaluacyjnych

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • zdolności analityczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista i cierpliwość
  • dobra dykcja i swoboda wypowiedzi
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • wspieranie działań promocyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stanowisko adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • możliwość współtworzenia nowej linii biznesowej
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne