Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Zespole Zakupów Inwestycyjnych

  • Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Umowę o pracę do końca 2018 roku
    • Do wyboru pakiet sportowy lub prywatną opiekę medyczną, bezpłatny dojazd
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacji Arvato Polska sprzyjającą rozwojowi zawodowemu

    Zakres obowiązków:
    • Składanie zamówień zgodnych z obowiązującymi umowami i cennikami
    • Prowadzenie dokumentacji z zakresu zakupów inwestycyjnych
    • Kontrola oraz akceptacja faktur
    • Wsparcie Zespołu w zarządzaniu kategoriami zakupów strategicznych tj. najmy, inwestycje
    • Ocena dostawców
    • Przygotowywanie zestawień i prezentacji
    • Koordynowanie podpisywania umów (sprawdzanie zgodności, pośredniczenie w kontakcie) etc.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, (ekonomiczne, techniczne)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Samodzielność w zakresie zleconych zadań
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Proaktywność

    Jesteś zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV!

    Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arvato Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „Arvato Services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. 2014 r. poz. 1182. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.