Oferta pracy

Asystent w zespole zarządzania kosztami

ARUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Inflancka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Inflancka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowywaniu analiz kosztowych i sporządzaniu wycen,

  • pomoc przy organizacji przetargów na roboty budowlane,

  • wsparcie w administrowaniu projektami,

  • praca pod ścisłym nadzorem doświadczonego specjalisty.

Nasze wymagania

  • studentki/ci w trakcie V roku studiów bądź absolwentki/ci kierunku Budownictwo Lądowe lub Inżynieria Środowiska, Sanitarna, Elektryczna,

  • zainteresowane współpracą w elastycznym lub pełnym wymiarze czasu,

  • bardzo dobra (pozwalająca na swobodną komunikację) znajomość jęz. Angielskiego,

  • mile widziana znajomość programów do kosztorysowania oraz środowiska BIM,

  • zorganizowanie, sumienność w wypełnianiu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i wymiany wiedzy, doświadczeń w międzynarodowym środowisku,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (premie typu „profit share”, opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, program MyBenefit-Kafeteria).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 15 000 osób: doradców, planistów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery w Sydney, High Speed 1 w Londynie, czy Centrum Olimpijskie w Pekinie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com

Przewiń do profilu firmy