Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Władz Uczelni

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 2019-06-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    zatrudni
    Asystenta Władz Uczelni
    Miejsce pracy: Katowice

    Obowiązki:

    • prowadzenie i koordynowanie spraw administracyjnych
    • przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych
    • tworzenie raportów, prezentacji, protokołowanie spotkań, redagowanie pism służbowych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • bieżące czynności związane ze wsparciem Rektora i Dziekana w obowiązkach
    • wnioskowanie i prowadzenie projektów dofinansowanych ze środków UE
    • koordynowanie i rozliczanie uczelnianego programu Erasmus

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
    • znajomość specyfiki pracy uczelni
    • znajomość ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • bardzo dobra organizacji pracy
    • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • umiejętności pisania i redagowania oficjalnych dokumentów, tworzenia raportów
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze projektów dofinansowanych ze środków UE

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • szkolenia i studia podyplomowe
    CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania.
    W temacie wiadomości e-mail proszę wpisać: Asystent Władz Uczelni – Imię Nazwisko.
    Prosimy także umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    bottom