Asystent Wsparcia Sprzedaży

Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ASYSTENT WSPARCIA SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: teren kraju
Jesteś komunikatywny, lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś konsekwentny w działaniu i nastawiony na rezultat? Mamy dla Ciebie pracę!

Zadania:
  • bieżący kontakt z Klientami firmy w porozumieniu z przedstawicielami handlowymi i utrzymywanie z nimi relacji.

Wymagania:

  • wysoka umiejętność interpersonalna,
  • umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość prawa odszkodowawczego,
  • motywacja do pracy,
  • zaangażowanie i pracowitość,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office , poczta elektroniczna),
  • mile widziane osoby z doświadczeniem  w branży odszkodowawczej.

Zapewniamy:

  • komfortowe warunki pracy, możliwość pracy zdalnej z miejsca zamieszkania,
  • wsparcie merytoryczne Centrali,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (stała podstawa + prowizja),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, oprogramowanie, itp.)
  • bezpłatny pakiet szkoleń i zapoznanie się z specyfiką pracy,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie - podstawa i nielimitowane premie za wynik,
  • miłą atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy