Praca asystent/asystentka ds. wsparcia sprzedaży, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Cieszyn
    NA CO MOŻESZ LICZYĆ? Otrzymasz umowę o pracę od pierwszego dnia. Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Damy Ci możliwość rozwoju. Dołączysz do energicznego i przyjaznego zespołu, który będzie Cię wspierał. Oferujemy benefity z...
    opublikowana: 19 lutego 2020
    • Warszawa
    Opis stanowiska: sprzedaż modułów fotowoltaicznych, konstrukcji montażowych i inwerterów, kontakt z istniejącymi klientami (poszukiwanie nowych klientów nie leży w zakresie obowiązków) przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu logistyka...
    opublikowana: 17 lutego 2020
    • Gdynia
    KLUCZOWE ZADANIA NA TYM STANOWISKU: monitorowanie zamówień i płatności w sklepach internetowych, sprawdzanie ich z dokumentami finansowymi rozliczanie sprzedaży w programie finansowo-księgowym obsługa procesu reklamacji współpraca z zespołami...
    opublikowana: 15 lutego 2020