Praca asystent/asystentka księgowej

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Opole
    Na tym stanowisku będziesz się zajmować: obsługą gości oraz połączeń telefonicznych koordynowaniem prawidłowego obiegu dokumentów oraz korespondencji wychodzącej i przychodzącej wsparciem zespołu zarządzającego nieruchomością w realizacji działań...
    opublikowana: 6 lipca 2020
    • Warszawa
    Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm,...
    opublikowana: 4 lipca 2020
    • Niemce (pow. lubelski)
    Zakres obowiązków: Przyjmowanie oraz wprowadzanie i archiwizowanie dokumentów Prace biurowe Skanowanie dokumentów Wprowadzanie danych do programu księgowego Symfonia Ścisła współpraca i pomoc głównej księgowej Od kandydatów oczekujemy:...
    opublikowana: 30 czerwca 2020