Asystent/ka biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 28.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAS Advisors jest niezależną firmą konsultingową oferującą usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej. Doradcy SAS Advisors pozyskali ponad 1,8 mld PLN finansowania dla przedsiębiorstw na projekty inwestycyjne oraz badawczo-rozwojowe. Koncentrujemy swoją działalność na podmiotach innowacyjnych, inwestujących w swój rozwój i świadomych wartości dodanej jaka niesie ze sobą aktywność w sferze badawczo-rozwojowej. Naszymi klientami są zarówno firmy z sektora MSP, jak i duże międzynarodowe koncerny.

    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    Osoba pracująca na stanowisku asystenckim będzie odpowiadała za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura w zakresie następujących zadań:

    • administrowanie obiegiem dokumentów w firmie,
    • administrowanie kalendarzem,
    • robocze tłumaczenia na język angielski dokumentów służbowych, zlecanie pracy tłumaczom,
    • przygotowywania prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programu Excel i PowerPoint,
    • redagowania pism i wiadomości służbowych,
    • prowadzenia rejestru umów i faktur,
    • pomocy przy organizacji podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych, hoteli, samochodów, itp.),
    • kontakt z zewnętrzną księgowością oraz przygotowywanie odpowiednich dokumentów w tym zakresie,
    • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach związanych z realizacją projektów,
    • inne bieżące zadania wynikające z funkcjonowania biura (m.in. redagowanie krótkich tekstów, zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne i inne).

    Wymagania:

    • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
    • umiejętność szybkiego uczenia się,
    • dobra znajomość urządzeń biurowych,
    • znajomość języka angielskiego.

    Proponujemy:

    • stabilne zatrudnienie (docelowo w oparciu o umowę o pracę),
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • praca w centrum Warszawy,
    • pakiet medyczny,
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w energicznym i otwartym zespole.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".