Ta oferta pracy jest nieaktualna od 301 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • wsparcie działu logistyki w bieżących działaniach
    • obsługę zwrotów oraz wymian serwisowych
    • przyjęcia oraz wydania towarów z magazynu próbek
    • sporządzanie oraz analiza raportów

    Oczekujemy:

    • znajomość SAP SD mile widziana
    • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez firmę zewnętrzną
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • możliwość wykazania się samodzielnością i inicjatywą
    • nauczyć się biegle obsługi systemu SAP
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."