Praca asystent/ka zarządu, opolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Opole
    Opis stanowiska: Pełna obsługa sekretariatu Zarządu oraz prowadzenie tematów administracyjnych spółki. Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych. Prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej, zarządzanie dokumentacją (segregowanie,...
    opublikowana: 22 stycznia 2020
    • Opole
    WY M A G A N I A PRACODAWCY: wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, kreatywność i samodzielność w pracy, zaangażowanie i dyskrecja, wysoka...
    opublikowana: 21 stycznia 2020
    • Krzyżowa Dolina (pow. opolski), Ozimek
    OPIS STANOWISKA: obsługa sekretariatu obsługa korespondencji (w tym redagowanie pism w języku polskim i angielskim/ niemieckim), dbanie o obieg dokumentów w firmie, archiwizowanie dokumentów tworzenie sprawozdań, raportów, przygotowywanie...
    opublikowana: 20 stycznia 2020