Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent z językiem niemieckim i / lub angielskim

HIPP Polska Sp. z o.o.

  • Orneta

    Orneta, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań administracyjno-organizacyjnych wspierających codzienne obowiązki osób zarządzających gospodarstwem (m.in. tłumaczenia dokumentów i korespondencji, zapewnienie sprawnego i terminowego procesowania dokumentów, dokonywanie bieżących zamówień, rozliczanie rachunków, koordynacja prac prowadzonych na terenie gospodarstwa, koordynacja spotkań biznesowych)

  • prowadzenie sekretariatu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • talent organizacyjny

  • systematyczność, samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • samochód służbowy

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość częściowego świadczenia pracy w systemie home office

  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: okolice Ornety

Rekrutacja: I etap rekrutacji to rozmowa online, następnie II etap - spotkanie osobiste.

HiPP to wiodący producent ekologicznej żywności i kosmetyków pielęgnacyjnych dla niemowląt i małych dzieci. Poprzez troskę o najwyższą jakość naszych produktów wytwarzanych w harmonii z naturą, dbamy o zdrowy rozwój przyszłych pokoleń.

Od ponad 60 lat zrównoważony rozwój jest nieodłącznym elementem naszej filozofii. Odpowiedzialne obchodzenie się z zasobami naturalnymi, działanie z uwzględnieniem długofalowej perspektywy i przestrzeganie zasad społecznego współżycia należą do głównych etycznych zasad HiPP.

Przewiń do profilu firmy