asystent z językiem niemieckim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli płynnie posługujesz się językiem niemieckim i chcesz go używać i szlifować każdego dnia - zapraszamy.

    Nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracy, ale chcesz zaistnieć na rynku pracy jako wykwalifikowany pracownik - aplikuj - pomożemy Ci zdobyć cenne doświadczenie.

    Nr ref.: /537/02/2019/KO/39647
    Szczecin
    oferujemy
    • wysokie wynagrodzenie miesięczne
    • premie miesięczne
    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina
    • pakiet socjalny
    • szkolenia rozwojowe, językowe itp.
    • pakiet relokacyjny
    zadania
    • praca biurowa w języku niemieckim
    • kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
    oczekujemy
    • znajomości języka niemieckiego B2 /C1(warunek konieczny)
    • znajomości obsługi komputera
    • doświadczenia w obsłudze klienta
    • komunikatywności, otwartości
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47