Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Zarządcy Nieruchomości

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2001 roku prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi
    na terenie Trójmiasta.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Trójmiasto

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków Asystenta Zarządcy Nieruchomości przy operacyjnym i merytorycznym wsparciu Zarządcy, będzie należała bieżąca obsługa nieruchomości, w tym bezpośredni kontakt z klientami w biurze oraz w terenie.

    Asystent Zarządcy Nieruchomości będzie współpracował z działem technicznym, działami księgowości firmowej i księgowości wspólnotowej, kancelarią prawną oraz służbami technicznymi dewelopera i wykonawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
    • Znajomość przepisów prawnych z zakresu zarządzania nieruchomościami
    • Znajomość programów pakietu MS Office
    • Samodzielność
    • Doskonała organizacja pracy
    • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
    • Wysoka kultura osobista
    • Aktywne prawo jazdy kat. B
    • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Satysfakcjonującą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych
    • Kartę Benefit

    CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883) prosimy kierować na adres:

    Patronat sp. z o.o.,
    80-280 Gdańsk,
    ul. K. Szymanowskiego 4
    lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    Z tytułem wiadomości: Asystent Zarządcy Nieruchomości

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Patronat sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Karola Szymanowskiego 4, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zamknięcia procesu rekrutacyjnego.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Uprawnienia opisane wyżej będziesz mógł realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres: [email protected]

    Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Twoje dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: [email protected]