Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Zarządu

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu plastikowych elementów oraz montażu wyrobów gotowych między innymi dla takich globalnych marek jak Philips, Lavazza czy Wagner. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: :

    ASYSTENT ZARZĄDU

    (miejsce pracy: Białystok)

    Kluczowe obowiązki:

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Zarządu
    • Zarządzanie dokumentacją Spółki oraz jej archiwizowanie
    • Organizacja i obsługa spotkań
    • Organizacja podróży służbowych na potrzeby Zarządu Spółki (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, itp.)
    • Prowadzenie kalendarza Zarządu, ustalanie i organizowanie spotkań
    • Prowadzenie dziennika podawczego korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dziennika faktur
    • Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań

    Wymagania na stanowisku:

    • Wykształcenie Wyższe (prawo, socjologia, psychologia, administracja)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację z klientami (mile widziany poziom B2)
    • Dobra znajomość MS Office
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy własnej, terminowość
    • Zdolności organizacyjne
    • Dyspozycyjność (dostępność telefoniczna również poza godzinami pracy)

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia
    • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
    • Realizację wielu wyzwań
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Pakiet socjalny (ZFŚS, karty Multisport itp.)
    • Opieka medyczna

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.

    W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biazet Spółkę Akcyjną z siedzibą przy ul. Gen. Wł. Andersa 44 w Białymstoku moich danych osobowych na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.