Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Zarządu ds. administracyjnych i analiz

BMM Sp. z o.o.

  • Głogów Małopolski

    Głogów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa biura spółki,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług ogólnofirmowych,

  • administrowanie powierzchnią biurową spółki,

  • koordynacja floty samochodów firmowych,

  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów firmowych, np. umów, dokumentów finansowo-księgowych,

  • codzienna koordynacja przepływu informacji i współpracy pomiędzy zarządem, a pracownikami, księgowością, managerami, partnerami biznesowymi,

  • organizowanie i obsługa spotkań zespołów,

  • przygotowywanie protokołów i weryfikowania uzgodnień ze spotkań,

  • wsparcie w opracowywaniu i prezentacji raportów/ analiz/ dokumentacji na potrzeby informacji zarządczej i zarządzania produktami, sprzedażą zarówno cykliczne jak i ad-hoc przy wykorzystaniu MS Excel i systemów Bussines Intelligence,

  • wsparcie w procesie budżetowania i raportowania finansowego (planowanie, monitorowanie wykonania, identyfikacja istotnych odchyleń),

  • koordynacja projektów wewnętrznych (np. w zakresie sprawozdawczości zarządczej, spotkań integracyjnych),

  • zapewnienie kompleksowego wsparcia dla zarządu w zakresie j. angielskiego.

Podział czasu pracy
70%

Zadania administracyjne

30%

Zadania analityczne

Nasze wymagania

  • masz już na swoim koncie minimum roczne doświadczenie w biurze zarządu/ projektowym lub dziale controllingu,

  • na co dzień wykazujesz się samodzielnością, dociekliwością i analitycznym podejściem do informacji, danych i procesów,

  • MS Excel masz w „małym palcu” i praca z liczbami, tabelami przestawnymi, raportami to dla Ciebie przyjemność,

  • jesteś otwarty na zgłębianie wiedzy z zakresu narzędzi analitycznych, i w Twoim słowniku nie ma pojęcia „nie da się”,

  • posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B2,

  • jesteś przekonany, że jasna i precyzyjna komunikacja jest kluczem do owocnej współpracy w zespole,

Mile widziane

To nie zwlekaj i czym prędzej zgłoś się do Nas!

z

Tym bardziej jeśli możesz pochwalić się wiedzą z zakresu zarządzania projektami lub rachunkowości zarządczej.

To oferujemy

  • zarobki adekwatne do twojego doświadczenia,

  • interesujące wyzwania zawodowe, rozwijające Twoje kompetencje w zakresie nowoczesnych narzędzi analitycznych,

  • pracę w firmie z branży IT zarządzanej projektowo,

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Specjalisty, Analityka, Kierownika Projektów,

  • a poza pracą imprezy integracyjne, kursy językowe, pakiet medyczny, multisport itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Witaj w BMM! Firmie, która od ponad 20 lat odnosi sukcesy w branży IT, realizując projekty handlowe, wdrożeniowe i doradcze oprogramowania klasy ERP, HIS oraz hurtowni danych dla jednostek ochrony zdrowia, banków oraz dużych przedsiębiorstw. Naszym celem jest pomoc kadrze managerskiej i działom personalnym wprowadzać efektywne zmiany organizacyjne. Zmiany, które pozwalają dobrze wykorzystać nowości z cyfrowego świata do tego, aby podejmować decyzje zarządcze w oparciu o rzetelne dane, doskonalić i skuteczniej zarządzać procesami personalnymi oraz efektywnie obniżać koszty zarządzania.

Przewiń do profilu firmy