Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Zarządu ds. Realizacji Projektów Europejskich

INSTYTUT PRACY I EDUKACJI

4 2006 000 brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Kim jesteśmy?

Instytut od 2015 roku zrealizował ponad 100 projektów kulturalnych, ekologicznych, medialnych, międzynarodowych, edukacyjnych, senioralnych na terenie Śląska i całego kraju. Zatrudniamy obecnie 60 osób, które pracują w naszych nowoczesnych biurach w Gliwicach, Katowicach i Zawierciu.

W 2020 roku w naszych projektach wzięło udział prawie 40 tysięcy osób. Działania, które prowadzimy, charakteryzuje innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów społecznych, wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka, przejrzystość finansowa, etyka zawodowa oraz odpowiedzialne zarządzanie. Pomaganie to nasza pasja!

Więcej o nas dowiesz się z: www.klaster.org.pl

Co będziesz robił:

Przez pierwsze 6 miesięcy do Twoich obowiązków będzie należało wspieranie koordynatorów projektów, których zadania polegają  m.in. na organizowaniu szkoleń, prowadzeniu warsztatów dla młodzieży i seniorów, realizowaniu międzynarodowych wymian młodzieżowych.

Twoje zadania będą skupiać się przede wszystkim na:

  • rekrutowaniu uczestników do projektów,
  • przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
  • tworzeniu  harmonogramów projektów, certyfikatów,
  • bieżącym kontakcie z uczestnikami,
  • kontakcie z instytucjami rządowymi i samorządowymi

Podczas pracy w Klastrze będziesz miał możliwość poznać wielu inspirujących ludzi, dowiesz się jak wnioskować o dotacje na ciekawe projekty społeczne i weźmiesz udział w wielu interesujących szkoleniach i projektach. Po kompleksowym szkoleniu, zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia będziesz samodzielnie koordynować i realizować projekty społeczne.

Jesteśmy młodym, pełnym pasji zespołem, korzystającym z nowoczesnych technologii w pracy. Nie boimy się kreatywnych wyzwań i odważnych rozwiązań. Jeżeli szukasz czegoś więcej niż zwyczajnej, nudnej pracy od 7 do 15, to Klaster jest właśnie dla Ciebie.

Od kandydatów wymagamy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości programów komputerowych z pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności, operatywności
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętności samodzielnej realizacji zleconych zadań i ustalania priorytetów
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości narzędzi Google
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej organizacji realizującej projekty społeczne dla sektora publicznego
  • certyfikowane szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju kariery
  • nieformalną atmosferę pracy
  • laptop i telefon służbowy, samochód służbowy do dyspozycji w razie wyjazdów
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne