Oferta pracy

Asystent Zarządu

DCT Gdańsk Sp. z o.o.

  • Kontenerowa 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Kontenerowa 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu i kadry menedżerskiej w zadaniach administracyjno-organizacyjnych

  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

  • Organizacja podróży służbowych

  • Nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów

  • Organizacja i obsługa spotkań

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy biurowej

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: filologia angielska

  • Wysoka samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, dyskrecja

  • Dyspozycyjność (praca w godzinach 8/10 – 16-18)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna online

2

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Przewiń do profilu firmy