Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent zarządu

  • Głowno, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma handlowo-usługowo, produkcyjna działająca na rynkach międzynarodowych poszukuje:
    Miejsce pracy: Głowno

    Zadania:

    • Koordynacja i planowanie kalendarza Zarządu
    • Koordynacja współpracy członków Zarządu z poszczególnymi działami firmy
    • Organizacja spotkań, narad, wizyt kontrahentów
    • Udział w zebraniach, sporządzanie protokołów
    • Przygotowanie niezbędnych prezentacji i raportów
    • Koordynacja obiegu informacji
    • Zarządzanie obiegiem dokumentów
    • Sporządzanie sprawozdań dla odpowiednich urzędów dot. ochrony środowiska, transportu, gospodarki opakowaniami i Gus-u

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie, pożądane wyższe
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office, ERP, Internet, e-mail)
    • Umiejętność współpracy
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy (Kat. B)

    Oferujemy:

    • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
    • Przyjazną i swobodną atmosferę w miejscu pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom