Oferta pracy

Asystent Zarządu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.O firmie

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.

Stanisława Dubois 119

Łódź

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZI
lider rynku lotniczego, poszukują kandydatów do pracy na stanowisku:
ASYSTENT ZARZĄDU (NA ZASTĘPSTWO)

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji, mile widziane obsługi sekretariatu lub kancelarii,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość zasad obiegu dokumentów oraz unormowań w zakresie Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Excel i MS Word,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność, pracowitość, samodzielność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Zadania:

  • wykonywanie czynności związanych z obsługą sekretariatu,
  • realizowanie zadań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Spółki,
  • pozyskiwanie informacji od poszczególnych komórek organizacyjnych i sporządzanie na ich podstawie pism oraz dokonywanie innych czynności,
  • współorganizowanie wizyt delegacji na terenie Spółki, w tym obsługa spotkań biznesowych,
  • współrealizacja strategii marketingowej Spółki, zadań z zakresu promocji i komunikacji, w tym organizacja wydarzeń,
  • przygotowywanie i opracowywanie pism oraz innej dokumentacji,
  • dbanie o nienaganny wygląd sal konferencyjnych oraz sekretariatu,
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • prowadzenie kalendarza spotkań.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych i pozapłacowych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Dokumenty aplikacyjne prosimy składać do 21.10.2020 r.
w Biurze Podawczym w Łodzi, ul. Dubois 119
lub mailowo na adres Sekcji Zarządzania Personelem za pomocą Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy