Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Zarządu

WARTER FUELS S.A. O firmie

  • Chemików 5
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Asystent

WARTER FUELS S.A.

Chemików 5

Płock

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się głównie w produkcji benzyn lotniczych i rajdowych. Nasze produkty sprzedawane są w ponad stu krajach na świecie.

Mierzymy bardzo wysoko, a co za tym idzie? Po nasze paliwo sięgają najlepsi! Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, tworzymy paliwa, które są w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Zawsze chcemy być o krok przed potrzebami naszych klientów. Ich zadowolenie z finalnego produktu dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszego, jeszcze bardziej intensywnego działania.

Zadania:

- organizacja pracy Prezesa Zarządu,

- bieżąca obsługa Biura,

- zarządzanie kalendarzem spotkań,

- zapewnienie szybkiego i sprawnego przepływu informacji,

- koordynowanie obiegu dokumentów przychodzących i wychodzących,

- organizacja spotkań i podróży służbowych, konferencji,

- wykonywanie dodatkowych zadań wynikających z potrzeb firmy.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( min poziom B2 )

- wykształcenie wyższe,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- biegła znajomość programów z pakietu MS Office,

- umiejętność redagowania pism, sporządzania tłumaczeń ustnych i pisemnych,

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,

- dyspozycyjność,

- wysoka kultura osobista.

Co oferujemy?

- umowę o pracę,

- stały rozwój, brak nudy i nowe wyzwania,

- pracę w zgranej, pozytywnej ekipie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- elastyczne godziny pracy.

Ogłoszenie archiwalne