Oferta pracy

Asystent Zarządu Spółki Akcyjnej

Decora S.A.

Decora S.A.

Ignacego Prądzyńskiego 24A

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Zarządem oraz prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjnej Biura Zarządu/ Sekretariatu Spółki

  • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach

  • ścisła współpraca oraz koordynacja komunikacji pomiędzy Zarządem Grupy Kapitałowej, spółkami zależnymi oraz wszystkimi działami w Spółce,

  • organizacja pracy Biura Zarządu Spółki oraz zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania

  • nadzór nad obiegiem dokumentów w spółce,

  • przygotowywanie pism, projektów dokumentów, notatek, analiz na potrzeby Zarządu,

  • tworzenie i aktualizowanie zarządzeń, procedur i instrukcji regulujących pracę Spółki oraz przygotowywanie zestawień, raportów, analiz,

  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • odpowiedzialność za wizerunek Spółki na rynku Akcjonariuszy oraz Pracowników (employer branding)

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Zarządu

  • wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub prawnicze będzie niewątpliwym atutem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym, szczególnie excel

  • czynne prawo jazdy

  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

  • wysokie kompetencje organizacyjne, gotowość do przejęcia inicjatywy, profesjonalizm w działaniu i wielozadaniowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem dodatkowych benefitów - opieka medyczna zarówno dla pracownika jak i członków rodziny, karta Multisport - również dla członków rodziny, udział w ubezpieczeniu grupowym

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleniach i konferencjach, które są finansowane przez firmę - w tym szkolenia językowe

  • stanowisko o dużym zakresie odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu

  • ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • niezbędne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań

  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości

  • bezpłatny parking dla zmotoryzowanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje