Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Zarządu

ELIT S.A.O firmie

ELIT S.A.

aleja Jana Pawła II 80

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawy sekretarsko-asystenckie jak np. przyjmowanie gości, odbieranie telefonów i łączenie rozmów, mailling, opieka nad porządkiem w biurze

  • Sprawy finansowe: prowadzenie raportu kasowego w CDN Optima, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego wyciągów bankowych, zaliczek i innych według potrzeb, wystawienie faktur wewnętrznych i inne wg potrzeb

  • Sprawy kadrowe: sporządzanie projektów umów z pracownikami, urlopy – prowadzenie zestawienia i archiwizacja wniosków

  • administrowanie flotą samochodów, rozliczanie delegacji pracowników oraz Zarządu

  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji, umów

  • windykacja

  • wyliczanie marży, premii i prowizji od sprzedaży dla pracowników na podstawie otrzymanych raportów z innych działów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej min. 1 rok.

  • miłe widziana znajomość finansów, rachunkowości lub prawa

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów CDN Optima i Sage Symfonia będzie dodatkowym atutem

  • skrupulatność

  • dobra organizacja pracy-samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub umowę B2B

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie pracownicze

  • Owocowe poniedziałki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

ELIT S.A.

Firma ELIT S.A. od wielu lat zajmuję się dystrybucją najlepszych włoskich marek sektora elektrycznego i oświetleniowego w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy zarówno młodych, jak i doświadczonych profesjonalistów z pasją do biznesu i technologii, którzy chcą rozwijać karierę w zakresie wykorzystywania technologii informatycznych do przekształcania biznesu.