Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakich umiejętności potrzebujesz?

    Podczas ścisłej współpracy z Management Teamem, będziesz koordynować jej działania z reszta zespołów w firmie i klientami zewnętrznymi. Dlatego na tym stanowisku wymagana jest umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji. Niezbędna będzie również inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Wykonywanie obowiązków ułatwi Ci umiejętność szybkiego uczenia się oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Jakie są wymagania?

    Szukamy osób z wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów zaocznych, które posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana jest również biegła znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office.

    Co oferujemy naszym Pracownikom?

    Przede wszystkim będziesz mieć możliwość pracy w ambitnym, profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości. Oferujemy kafeterię benefitów, a w jej ramach m.in. prywatną opiekę medyczną oraz pakiety sportowe. Oprócz tego każdego dnia czekać na Ciebie będą pyszne śniadania firmowe, a także świeże owoce.

    Jakie będą Twoje zadania?

    Będziesz pracować wspierając Management Team, w tym CEO i jego codzienne obowiązki. Swój czas będziesz głównie dzielić pomiędzy zarzadzanie kalendarzem spotkań, organizację podróży służbowych, opracowywanie dokumentacji i pism do urzędów oraz instytucji państwowych. Do Twoich obowiązków należeć będzie również nadzór nad obiegiem dokumentów i sporządzanie sprawozdań, prezentacji oraz raportów.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a – prześlij nam swoje CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji za pomocą przycisku aplikuj.