Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Zarządu

USŁUGI TRANSPORTOWE RYSZARD SOBAŃSKI

30

Wielka Wieś (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów,

  • obsługa organizacyjna wyjazdów służbowych oraz targów,

  • organizacja zebrań, konferencji i spotkań,

  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu firmy,

  • współpraca z agencjami marketingowymi,

  • pomoc w wykonywaniu zadań Dyrektorowi,

  • ścisła współpraca z Zarządem firmy,

  • przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń, raportów ze spotkań, redagowanie pism, umów na potrzeby Zarządu.

  • wykonywanie prac administracyjnych wspomagających pozostałe działy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację - warunek konieczny,

  • doświadczenie w pracy w roli asystentki lub pracownika biura zarządu/sekretariatu,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i sprawność w działaniu,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Firma Usługi Transportowe Ryszard Sobański od 30 lat świadczy usługi transportu drogowego oraz spedycji w Polsce i Europie. Tym, co wyróżnia markę Sobanscy spośród konkurencji jest szczególna dbałość o powierzone ładunki i środowisko naturalne oraz nowoczesne technologie. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta Zarządu w siedzibie firmy w Wielkiej Wsi koło Główczyc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej sobanscy.eu

Przewiń do profilu firmy