Logo Pracuj.pl

Asystent Zdalny

ASKHENRY.plO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów
  • dbanie o wysoką jakość realizowanych zadań
  • realizacja zadań zdalnych (research w internecie, poszukiwanie informacji, tworzenie ofert, organizacja czasu wolnego itd.)
  • stały kontakt mailowy z klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i aktywny udział w jej rozwoju
  • praca zdalna z dowolnego miejsca (wymagany własny komputer i dostęp do szybkiego internetu)

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie min. 1 rok, na stanowisku związanym z obsługą klienta, koordynacją pracy lub administracją
  • Jeśli pracowałaś/eś na stanowisku asystenckim będzie to ogromny atut
  • nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania, a ciężkie i wymagające zadania wręcz Cię motywują 
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • masz doskonałe umiejętności komunikacyjne: werbalne i pisemne oraz potrafisz wzbudzić zaufanie
  • jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas
  • mile widziany status studenta/ucznia i chęć zdobywania doświadczenia zawodowego

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji (stawka godzinowa za przepracowany czas)
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca
  • wyjątkową atmosferę pracy z fajnymi ludźmi ;)
  • benefity oraz spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Aplikowanie

Do wybranych kandydatów wysyłamy zadania rekrutacyjne. Czas na wykonanie zadań to 2 dni robocze. Na podstawie wykonanych zadań zapraszamy wybrane osoby do drugiego etapu rekrutacji lub oferujemy szczegółowy feedback wyjaśniający, dlaczego nie przechodzą dalej w naszym procesie rekrutacyjnym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie i concierge dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Asystent Zdalny, świętokrzyskie