Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ze znajomością języka niemieckiego

  • Marki, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-06-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTER EUROPOL S.A.

    w Markach zatrudni:

    ASYSTENTÓW
    ze znajomością języka niemieckiego
    Miejsce pracy: Marki

    Główne zadania:

    • Wsparcie pracowników w poszczególnych Działach Firmy (m.in. Eksport, Kadry i Płace, Zaopatrzenie, Sekretariat).

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe;
    • Dobra znajomość języka niemieckiego;
    • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office;
    • Rzetelność, dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

    CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk