Oferta pracy

Asystent zespołu obsługi Klienta

EPCM Executive SearchO firmie

3 1003 110 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Międzynarodowa i prestiżowa spółka budujące znane inwestycje w Warszawie poszukuje nowej osoby do zespołu. Firma zapewnia świetną atmosferę, zgrany zespół, pracę przy najciekawszych inwestycjach i możliwości rozwoju.

Zakres zadań:

  • Obsługa połączeń przychodzących i zapytań spływających od klientów (klienci którzy zakupili mieszkanie na jednej z inwestycji (różne miasta w Polsce))
  • Obsługa klientów na live chat
  • Bieżąca współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy (w zależności od tego z czym zwraca się klient- pytania dotyczą różnorodnych kwestii, m.in. technicznych, zapisów w umowie etc.)
  • Wsparcie w zakresie przygotowania dokumentacji dla klientów
  • Praca z systemem CRM

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta (min. pół roku w obsłudze telefonicznej lub bezpośredniej)
  • Umiejętności komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie (codzienna obsługa klientów)
  • Swobodne poruszanie się po pakiecie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne