Oferta pracy

Asystent zespołu

Aon Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu Specjalistów do Spraw Ubezpieczeń w realizacji ciągłości obsługi ubezpieczeń, w tym: prace biurowe, prowadzenie poczty przychodzącej/wychodzącej (ewidencja), weryfikacja prawidłowości otrzymanej dokumentacji ubezpieczeniowej

  • Rejestracja polis ubezpieczeniowych w systemie (komunikacja, majątek, pożyczka, życie)

  • Przygotowanie zestawień i raportów

  • Przygotowanie wypowiedzeń OC + realizacja wysyłki dokumentacji do Towarzystw Ubezpieczeniowych

  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów

Nasze wymagania

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (8-16)

  • Nastawienie na jakość w realizacji zadań

  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność, dokładność

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, gotowości do pogłębienia wiedzy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (Ms Excel)

  • Mile widziana wiedza z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Mile widziani studenci / absolwenci kierunków Ubezpieczeń/Bankowości oraz Finansów i rachunkowości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w renomowanej firmie

  • Innowacyjne środowisko pracy

  • Prace w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Pozytywną atmosferę w pracy

  • Możliwość nauki i poszerzenia własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole

  • Pakiet Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej