Oferta pracy

Asystent Zespołu Product Managerów

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych rynkowych i wewnętrznych,

  • Desk research i monitoring zmian produktów,

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji w oparciu o szereg narzędzi wewnętrznych,

  • Kreowanie treści produktowych, współpraca z działami wewnętrznie i z klientem zewnętrznym,

  • Współpraca w zakresie zarządzania contentem online’owym,

  • Zarządzanie samplami,

  • Ad hoc support i współpraca bezpośrednia z produkt managerami.

Nasze wymagania

  • Studiujesz i jesteś dostępny 5 dni w tygodniu (mile widziane kierunki: zarządzanie, marketing, finanse, logistyka, digital marketing),

  • Jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną, i chcesz dalej się uczyć,

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu bardzo dobrym,

  • Znasz w stopniu bardzo dobrym MS Excel,

  • Lubisz pracę z danymi i masz zdolności analityczne,

  • Szukasz rozwiązań w miejsce problemów i nie boisz się ich proponować.

To oferujemy

  • Rozwój w zakresie obszarów związanych z product managementem,

  • Poznanie szerokiego spectrum narzędzi, procesów i produktów AGD,

  • Współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.