Oferta pracy

Asystent zespołu spedytorów

Rudniccy-MagetraO firmie

  • Abrahama 1A
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Rudniccy-Magetra

Abrahama 1A

Gdańsk

Rudniccy-Magetra jest firmą spedycyjną. Działamy od 25 lat w branży drogowego transportu międzynarodowego na terenie Europy.

Zadania

  • kontrola otrzymywanych faktur
  • obsługa dokumentacji spedycyjnej
  • zbieranie informacji telefonicznie i mailem od kierowców
  • kontrola i wprowadzanie danych
  • współpraca z zespołem spedytorów w zakresie ww. zadań

Wymagania

  • zdolność do szybkiego uczenia się nowych umiejętności - doświadczenie zawodowe nie jest konieczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • staranność, dbałość o szczegóły
  • dyscyplina, dobra samodzielna organizacja pracy
  • sprawne czytanie dokumentów po angielsku
  • mile widziana zdolność czytania po francusku

Oferujemy

  • jasno określone zadania
  • samodzielność
  • dobrą atmosferę pracy w małym zespole
  • pracę w Gdańsku 500 m od UG, 200 m od PKM
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia - do wyboru przez kandydata
  • nowe biuro, dobrą kawę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy