Oferta pracy

Asystent Zgodności Jakości

Polpharma Biologics S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w tworzeniu nowej biblioteki cyfrowych dokumentów

  • Skanowanie i archiwizacja dokumentacji systemu zapewnienia jakości

  • Wprowadzanie danych do systemu, odpowiednie opisywaniem plików

  • Weryfikacja prawidłowości i czytelności elektronicznych kopii dokumentów po zeskanowaniu

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie archiwizacji dokumentacji

  • Dystrybucja dokumentacji systemu GMP

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, z naciskiem na MS Word i Excel

  • Dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy i skrupulatność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą dokumentacji i/lub doświadczenie w pracy w środowisku GMP

Polpharma Biologics S.A.

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Twoja rola

Do naszego Działu Zgodności Jakości poszukujemy Asystenta. Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość poznać funkcjonowanie tego zespołu oraz całej firmy, a także zdobyć unikatowe doświadczenie w branży biotechnologicznej. Zapewniamy szkolenie w zakresie odpowiednich procedur.

Informacje dodatkowe

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia