Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystenta/Asystentkę Zarządu

MAX INKASSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w czynnościach operacyjnych tj. m.in.:

  • Pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowych w tym dot. tarczy COVID, unijnych i innych,

  • W pierwszym okresie pracy- osobista sprzedaż zdalna (tel.mail) usługi windykacji wierzytelności,

  • Rekrutacja pracowników na wybrane stanowiska,

  • Nadzór nad sprawnym działaniem całej infrastruktury biurowej w oddziale operacyjnym,

  • Prowadzenie czynności administracyjnych (niesądowych) w procesie windykacji wierzytelności gospodarczych, sporządzanie korespondencji pomiędzy Spółką a wierzycielami i dłużnikami,

  • Opiniowanie wyboru najlepszych dostawców, kontakt z urzędami,

  • Obsługa sekretariatu Kancelarii.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy dynamicznej i skutecznej osoby, do rozwiązywania problemów.

  • Nie szukamy sekretarki do parzenia kawy.

  • Dlatego oczekujemy dobrej znajomości realiów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz podstaw finansów, a także prawa cywilnego i gospodarczego;

  • Pracownika na tym stanowisku musi cechować umiejętność samodzielnego, skutecznego działania i metodycznego rozwiązywania problemów, samoorganizacji i częściowo- samozadaniowanie, a także umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego prowadzenia kilku skomplikowanych projektów.

  • Bardzo dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność.

  • Swobodne posługiwanie się programami Ms Office jest sprawą oczywistą,

  • Doświadczenie zawodowe min.5 lat- warunek konieczny.

  • Preferujemy doświadczenie w pracy o podobnym charakterze, także na stanowiskach kierowniczych; mile widziane są osoby z niepełnosprawnością,

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dużym atutem będą ukończone bądź odbywane studia prawnicze lub ekonomiczne, lecz nie jest to warunek konieczny.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Duży zakres samodzielności z możliwością awansu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00- 16:00, po zakończeniu cyklu szkoleń- możliwa praca zdalna

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Udział w kosztach studiów podyplomowych , kursów i szkoleń

MAX INKASSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MAX INKASSO Sp. z o.o. – to wiodąca w zachodniej Polsce spółka zajmująca się windykacją wierzytelności.

Przewiń do profilu firmy

List motywacyjny oraz życiorys ze zdjęciem i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia kandydatur.