Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystenta/Asystentki ds. materiałów POS

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    (praca tymczasowa – zatrudnienie przez agencję)

    Zadania

    1. Transport POS-ów
    • zbieranie zamówień transportowych z regionów (co tydzień)
    • przygotowywanie list materiałów do wysyłki
    • organizacja transportu (najlepsze trasy) i informowanie pracowników Działu Sprzedaży o czasie i miejscu dostawy
    1. Centralny magazyn POS-ów
    • zbieranie i sprawdzanie dokumentów magazynowych (wz, pz)
    • paletyzacja materiałów przychodzących od producentów
    • sprawdzanie (miesięcznie) tras przejazdu firmy zewnętrznej dostarczającej materiały i ich efektywność
    1. Raportowanie stock-ów magazynów regionalnych POS-ów
    • zbieranie i sprawdzanie raportów ze stock-u
    • kontrola dystrybucji i efektywności wykorzystania POS-ów,
    • zbieranie informacji dotyczących POS-ów w sklepach
    • przekaz informacji na poziomie teren-biuro
    1. Produkcja POS-ów
    • uczestniczenie w przygotowaniu projektów I wizualizacji POS-ów (kontakt z Działem Sprzedaży i Marketingu)
    • nadzorowanie realizacji projektów (kontakty z dostawcami)

    Oczekiwania

    • wykształcenie wyższe pełne techniczne, informatyczne lub ekonomiczne
    • doświadczenie w pracy  przy produkcji materiałów reklamowych lub/i w logistyce
    • SAP
    • Excel, PP
    • język angielski poziom C1
    • prawo jazdy kat. B

    W procesie rekrutacji wybranych kandydatów/kandydatki zaprosimy via e-mail do wykonania testów zadaniowych z wykorzystaniem Excela i Power Pointa, których rezultaty staną się podstawą do zaproszenia do dalszego etapu rekrutacji.

    Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności

    Odwiedź naszą stronę internetową – Zapraszamy !

     Czekamy na Twoją aplikację

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.