Oferta pracy

Asystenta ds. Logistyki (Demand Planning)

BEKO S.A.

  • Puławska 366, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

BEKO S.A.

Puławska 366

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących zamówień zakupu

  • Ścisła w współpraca z dostawcami

  • Monitoring poprawności danych w zamówieniach

  • Wprowadzanie danych do systemu operacyjnego

  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez lidera sekcji.

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Bardzo dobra lub dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy na bazach danych – mile widziana

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Pozytywne nastawienie i duży zapał do zdobywania wiedzy

  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Rozwinięte zdolności organizacyjne.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie w renomowanej firmie z branży AGD

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • Pracę w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy oraz inspirującą atmosferę

BEKO S.A.

Beko to międzynarodowy producent urządzeń AGD należący do Grupy Arçelik oraz Globalny Partner Premium klubu FC Barcelona. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich siedmiu lat. Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na wielu rynkach europejskich, w tym w Polsce.

Przewiń do profilu firmy