Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystenta/ki administracyjno-finansowego/ej projektów UE

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU

    POSZUKUJE KANDYDATA/KANDYDATKI NA STANOWISKO:

    ASYSTENTA/KI ADMINISTRACYJNO-FINANSOWEGO/EJ PROJEKTÓW UE

    Miejsce pracy: Wrocław

    Cel stanowiska:

    Kompleksowa obsługa administracyjno-finansowa projektów unijnych.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad postępem finansowym realizacji projektu i raportowanie jego stanu Kierownikowi projektu w ustalonych formach i terminach
    • monitorowanie osiągania wskaźników i realizacji celów w projekcie i raportowanie ich stanu Kierownikowi projektu w ustalonych formach i terminach,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych i merytorycznych, wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności,
    • odpowiedzialność za pozyskanie, wprowadzanie i aktualizację danych SL2014, we współpracy z zespołem projektowym,
    • kwalifikowanie wydatków w ramach projektu,
    • bieżące monitorowanie wydatków, kosztów i przychodów w projekcie oraz uzgadnianie ich z ewidencją księgową prowadzoną w dziale finansowo-księegowym,
    • opisywanie dokumentów finansowych pod względem merytorycznym i wymagań wynikających z zasad obowiazujących w projekcie,
    • rozliczanie transz dofinansowania,
    • przygotowywanie wniosków o zawarcie umów o pracę, umów cywilno-prawnych dla osób zatrudnianych w projekcie zgodnie z procedurami obowiązującymi w ASP oraz projekcie,
    • przygotowywanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego i zapytań ofertowych dla zamówień oraz zakupów poniżej progu 30 000,00 euro zgodnie z procedurami obowiązującymi w ASP oraz projekcie
    • opracowywanie zmian do budżetu projektu na podstawie wytycznych Kierownika,
    • ścisła współpraca z Kierownikiem projektu i zespołem, uczestnictwo w spotkaniach projektowych,
    • kontakty z Instytucją Pośredniczącą, szczególnie w zakresie finansowym i administracyjnym, prowadzenie korespondencji projektowej,
    • współpraca z: sekcją ds. przetargów, działem techniczno-gospodarczym, sekcją projektów zewnętrznych, działem finansowo-księgowym, działem organizacji i kadr, sekcją IT, działem prawnym, administratorem danych osobowych,
    • dbałość o przestrzeganie przez zespół obowiązków i zaleceń wynikających z realizacji umowy,
    • przygotowywanie dokumentacji projektowej do archiwizacji zgodnie z wymogami projektowymi,
    • prowadzenie biura projektu,
    • wykonywanie innych czynności zleconych przez Kierownika projektu, nie wymienionych w niniejszym zakresie obowiązków.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów unijnych,
    • aktualna wiedza z zakresu funduszy unijnych,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie — warunek konieczny,
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
    • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,
    • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
    • otwartość, kreatywność i odpowiedzialność,
    • mile widziane zainteresowanie szeroko pojętą kulturą i sztuką.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu;
    • miłą, inspirującą i kreatywną atmosferę w miejscu pracy.

    Prosimy o kierowanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: m.wozniak@asp.wroc.pl, w terminie do 13 kwietnia 2018 roku.

    Ewentualne pytania prosimy kierować do dr hab. Aleksandry Janik — Prorektora ds. artystyczno-naukowych i współpracy z zagranicą na adres e-mail: proranz@asp.wroc.pl.

    Zaproszenie do rozmowy skierujemy do kandydatów wybranych w procesie wstępnej kwalifikacji na podstawie złożonego CV oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).