Oferta pracy

Asystenta Nauczyciela

The English Playhouse Sp. z o.o.O firmie

The English Playhouse Sp. z o.o.

Płyćwiańska 14

Warszawa

Międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym zatrudni
osobę STWORZONĄ do pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym
Mokotów lub Wilanów

Obowiązki asystenta:

  • pomoc nauczycielowi w przeprowadzeniu zabaw i zajęć edukacyjnych,
  • całodzienna opieka nad dziećmi (zabawy, spacery, pomoc w czynnościach toaletowych i przy jedzeniu, dbanie o porządek w sali).

Wymagane:

  • kwalifikacje:
    • min. ukończona szkoła średnia,
    • dodatkowym atutem będzie jeżeli kandydat jest w trakcie ZAOCZNYCH studiów pedagogicznych lub filologicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i/lub przedszkolnym,
  • wyniki badań do celów sanitarno – epidemiologicznych (możliwość uzupełnienia po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji),
  • odpowiedzialność, uśmiech, cierpliwość, punktualność, pozytywna energia i entuzjazm!

Oferujemy:

  • pracę w której nie można się nudzić, w zgranym zespole ludzi z pasją i przyjaznej atmosferze wielokulturowego środowiska
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • szkolenia.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku „Aplikuj".
*Kandydat przesyłający CV winien umieścić poniższą klauzulę informacyjną w CV.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na stanowisko ASYSTENT NAUCZYCIELA przez The English Playhouse z siedzibą w Warszawie ul. Płyćwiańska 14 zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.) od dnia wejścia w życie w/w rozporządzenia .

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy