Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystenta/tki Ds. Administracyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2017-10-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Do zespołu administracji Centrum Handlowego MALTA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTA/TKI DS. ADMINISTRACYJNYCH

Miejsce pracy: Poznań
W celu zastepstwa

Zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu zarządzającego centrum handlowym we wszelkich pracach związanych z utrzymaniem centrum, obsługą administracyjną, kontaktami z firmami współpracującymi, w tym przede wszystkim:

  • Sporządzanie raportów, analiz (praca na danych finansowych), przygotowywanie profesjonalnych prezentacji,
  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla obiektu,
  • Koordynacja najemców – pozyskiwanie i weryfikacja danych, bieżące tematy operacyjne,
  • Kompleksowa organizacja pracy biura,
  • Obsługa klienta,
  • Koordynacja obiegu dokumentów finansowych oraz przygotowywanie rozliczeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z organizacją biura oraz obsługą klienta,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Microsoft Office – doświadczenie w przygotowywaniu, zestawianiu i analizowaniu danych, umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji oraz formalnej korespondencji,
  • Doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych i/lub obsłudze najemców w obiektach komercyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i kultury osobistej,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się