Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Administracji

  • Bażanowice (pow. cieszyński), śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Diehl Metering ogłasza nabór na stanowisko pracy:

    Miejsce pracy: siedziba Spółki Bażanowice ul. Cieszyńska 1a
    Raportuje do Kierownika Sekretariatu

    Zadania /cele na w/w stanowisku pracy:

    • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie, obsługa interesantów;
    • obsługa korespondencji via Outlook, info-dmpl@diehl.com;
    • rejestracja wpływu i rozchodu wszystkich dokumentów;
    • prowadzenie rejestru faktur przychodzących;
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
    • odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów;
    • bieżąca obsługa sekretariatu;
    • organizowanie, koordynowanie wyjazdów służbowych pracowników administracji;
    • prowadzenie kalendarza dostępności salek konferencyjnych oraz pomoc w organizacji spotkań, które się tam odbywają;
    • koordynacja zamówień wewnętrznych dot. zaopatrzenia sekretariatu;
    • bieżące prowadzenie spraw biurowo- administracyjnych zleconych przez Kierownika Sekretariatu, Dyrektora Generalnego oraz inne osoby z Dyrekcji.

    Oczekiwane wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie;
    • znajomość języka angielskiego;
    • biegła znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza Excel, PowerPoint i Word;
    • umiejętność samodzielnego przygotowywania prezentacji i dokumentów;
    • bardzo dobra organizacja pracy (w zespole i pod presją czasu, sumienność, inicjatywa, samodzielność);
    • zaangażowanie, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę na zastępstwo;
    • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska;
    • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ z tytułem Asystentka Administracji do dnia 28. 09. 2017.

    Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).