Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Administracyjna

SIERRA BALMAIN PROPERTY MANAGEMENT SP. Z O.O.

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie recepcji i Biura Dyrekcji Centrum Handlowego

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji w języku polskim i angielskim

  • Wspieranie managerów w zakresie prowadzonych projektów

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy Dyrektorem Centrum Handlowego, najemcami, instytucjami, klientami, podwykonawcami, centralą

  • Samodzielne redagowanie pism, dbałość o właściwą formę dokumentów wychodzących

  • Przygotowywanie zamówień i umów eksploatacyjnych i serwisowych

  • Aktywne poszukiwanie najemców na najem krótkoterminowy oraz zarzadzanie najmem krótkoterminowym

  • Zarządzanie korespondencją i dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • Kreowanie nowych i ulepszanie istniejących rozwiązań

  • Udział w tworzeniu i realizacja strategii marketingowej

  • Zgłaszanie oraz obsługa szkód oc/mienia, nadzór nad procesem odszkodowawczym oraz likwidacyjnym

  • Czynny udział w codziennym zarządzaniu centrum handlowym

  • Tworzenie i zarządzanie wieloma bazami danych

  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excell, Powerpoint)

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność

  • Profesjonalne podejście do powierzonych zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • benefity pracownicze (polisa na życie, karta sportowa, opieka medyczna)

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku